LEGO® Education Afterschool Programs – це навчальні курси, покликані доповнити традиційне дошкільна і початкова шкільна освіта. LEGO® Education Afterschool Programs (LEAS), або Програми додаткової освіти LEGO® Education, гарантують наявність доброї і веселою атмосфери, дбайливих і професійних педагогів, які проводять заняття, враховуючи потреби та швидкість навчання кожної дитини. Заняття проходять по спеціально розробленим курсам, розрахованим на рік викладання.

Програми додаткової освіти LEGO® Education засновані на чітко визначеній системі навчання і викладання: використання книг для вчителя, підручників, наборів деталей, цифрових інструментів. Навчання починається з трьох років, і рік за роком діти розвивають все більше навичок, які знадобляться їм у майбутньому. Наприклад, заняття з дітьми трьох років націлені на розвиток базових навичок самовираження і творчого мислення через заняття з наборами LEGO DUPLO. До п’яти років вони починають вивчати принципи роботи найпростіших механізмів, тренуючи навички критичного і абстрактного мислення, а до 8 років вже здатні вивчати основи робототехніки.

Крім засвоєння знань з ключових предметних областей, Програми додаткової освіти LEGO® Education дозволяють розвинути у дитини так необхідні в XXI столітті навички критичного і творчого мислення, комунікативні та соціальні навички, впевненість в собі, вміння працювати в команді і вести наукову діяльність.

На даний момент в комплект Програм додаткової освіти LEGO® Education входять наступні напрямки:

Молодший клас для дітей 3 +, 4 +
Програма спрямована на комплексний розвиток дітей: вивчення навколишнього світу, розвиток мови, моторики (через конструювання). Діти вчаться визначати своє місце в суспільстві, сім’ї, світі.

Середній клас для дітей 5 +, 6 +
Програма спрямована на розвиток комунікабельності та соціальних навичок. Діти проходять первинну соціалізацію, вчаться самостійно приймати рішення, розвивають увагу і посидючість.

Робототехнічний клас для дітей 7 +, 8 +
Програма спрямована на вивчення природознавства, математики, технології, конструювання та робототехніки. Діти розвивають технічні і мовні навички, творче мислення та вміння ефективно вирішувати поставлені завдання, працювати в колективі і співпрацювати.