Game індустрія ?? – одна з найбільш популярних сьогодні областей у сфері Інформаційних Технологій (ІТ). У 2021 році ринок відеоігор оцінюється в 151 100 000 000 $??? доларів США (за версією аналітичного агентства Newzoo) і поріг входження в цей ринок для розробників-початківців з кожним роком стає все нижче. Зараз – найкращий час ??, щоб навчитися створювати власні ігри та почати робити гроші на своєму хобі.
Більш того, навички, отримані при розробці ігор, стануть у нагоді і в інших областях сфери ІТ, чи то створення мобільних додатків, чи просто написання програм для ПК.
Учні під час проходження курсу освоють, крім створення ігор, ще кілька суміжних навичок:
? геометрії – робота з кутами, векторами та координатами.
? фізики – управління силами, тертям, гравітацією, зіткненнями.
? роботи з графікою – використання графічних редакторів до створення власних зображень.
? програмування – управління подіями, змінні, функції, класи, масиви, типи даних, конструкції if-else, логічні оператори та багато іншого.
? розробка сайтів – управління хостингом, підключення домену, передача даних на сайт – все те, що потрібно, щоб викласти гру в інтернет, зробивши її доступною користувачам по всьому світу.
Для того, щоб допомогти учням освоїти весь цей величезний обсяг інформації, Eureka був розроблений курс для початківців, на якому ми навчаємо дітей створювати ігри різних жанрів для Windows.